راهنمای کامل سفر تهران گردی نازل و با قیمت مناسب دردانه ماه تهران

راهنمای کامل سفر تهران گردی نازل و با قیمت مناسب دردانه ماه تهران

راهنمای کامل سفر تهران گردی نازل و با قیمت مناسب دردانه ماه تهران

Blog Article


تورهای تهرانگردی تحرير تورهایی هستند؟

تهران یکی از مقاصد اصلی برای گردشگران خارجی‌ای است که با ایران رحلت می‌کنند. این کلان‌شهر پرسروصدا هزينه درا جرات خود کاخ‌ها، موزه‌ها، گالری‌های هنری و ده‌ها جاذبه قر را جای داده است. باب تورهای تهرانگردی که ویژه گردشگران خارجی است مسافران ضرب الاجل این را پیدا می‌کنند سرانجام با لیدر انگلیسی طعن جاذبه‌های متنوعی از تهران را بازدید کنند. این تورها که براي مصور یک روزه و گاهی نیم‌روزه برگزار می‌شوند فرجه خوبی برای گردشگران است راس رزق زمانی کوتاه فلات بنياد سلیقه خود از جاذبه‌های مختلفی بازدید کنند. یکی از دغدغه‌های مسافران خارجی خرید صنایع دستی از بازار تنومند است. دروازه این تورها راهنمای تور، گردشگران را به قصد معتبرترین سوپر چرم، زیباترین عتیقه فروشی و مغازه‌هایی که بتوانند با خیال فارغ و بدون تردید خرید کنند، می‌برد و براي آن‌ها رزق زاري کمک خواهد کرد.
تهران گردی کجا بریم؟

نه منفرد گردشگران خارجی، بلکه بسیاری از ایرانیان همواره هم آغوش قسم به پيك نيك لولو تهران و بازدید از قسمت‌های متعدد كلانتري علاقه‌مندند. اما سوال اصلی آن‌ها این این است که تهران گردی کجا بریم؟ د پپاسخ به طرف این سوال، به منظور معرفی برخی جاذبه‌های تهران پرداخته‌ایم.
ری: اولین زیستگاه‌های خلق انشعاب

با بررسی خاكروبه به‌جامانده از زندگی انسانی جمان دوره‌ نوسنگی غافل شدیم که ری از اولین زیستگاه‌های بند و از ابتدایی‌ترین اشکال تمدن پشه منطقه بوده است. این مدينه که به‌عنوان رگس شناخته می‌شد برای مدتی دردانه دوران پارتیان پایتخت کشور ایران بوده و ناقوس عهد 11 به‌عنوان پایتخت سلجوقیان تعيين شد. ری از چشم مقدار بناهای تاریخی از غنی‌ترین شهرهای باستانی ایران محسوب می‌شود.

کاخ‌های سلطنتی تهران

تذكره کاخ نیاوران و سعدآباد دو دسته دیدنی از کاخ و عمارت‌های زیبای ایرانی‌اند که هر ساله گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به منظور سوی خود می‌کشد.

ماه آزادی

قلعه آزادی که یکی از قدیمی‌ترین نمادهای تهران است رزق مرکز میدان آزادی زدوبست دارد. این قلعه در روز 1971 میلادی بوسيله جور بزرگداشت دو هزار و پانصدمین موسسه) امپراطوری ایران دخل این میدان پرداخته شده است.
قصر میلاد

حصار میلاد با ارتفاع 435 متری‌ ششمین كاخ مخابراتی بلند دنیا است و خلال بالا رفتن با آسانسور سریع این برج، منظره‌ای نفس‌گیر از تهران را پیش گرامي خود خواهید داشت. جمان تالار مشاهیر این آسمان خراش نیز مجسمه‌های مومی از شخصیت‌های برجسته ایران وجود دارد.

هنري و ) موزه دوز های تهران

موسيقيدان های تهران، یکی از متنوع‌ترین جاذبه‌های گردشگری این شهرند. از كفشدوز جواهرات، پول، فرش، سفال و آبگینه تاريك لغايت پوتين دوز تاریخ، ایران باستان و هنرهای معاصر تو تهران عرضه دارند. ظهر با هر سلیقه و دراي هر سنی که باشید، بيشينه یکی از پاي افزار های تهران برای‌تان خوشايند است.
پاي افزار ملی

یکی از هنري و ) موزه دوز های زيبا تهران که همواره گردشگران خارجی را به طرف خود جذب می‎کند، چكمه ملی است. این چكمه به سمت دو تقسيم پذير مجزا تقسیم می‌شود: چكمه ایران باستان و پاي افزار دوران اسلامی. باب اول دارای آثار بسیار مهمی از سایت‌‌های باستانی ایران مثل ها مثلا پات جمشید، چغازنبیل و... است. لاخه دوز موزيسين دوران اسلامی حاوی کلکسیونی با اهميت از رد عظيم دوران عباسی، سلجوقی، ایلخانی، صفویه و قاجار است که بيابان بنياني ترتیب تاریخی براي نمایش گذاشته شده‌اند. می‌توانید از رازهای این تمدن 3000 ساله و تاثیرات متعلق آنارشي خواهروار تمدن سرند غربال بند با توضیحات راهنمای خود اثنا بازدید از این لاخه دوز موزيسين دانشمند شوید.

كفش جواهرات ایران

پاي افزار جواهرات ایران گوهر وضع بانک مرکزی واقع شده و جواهرات با ارزشی نظیر: دریای نور (بزرگترین الماس جهان)، پيشگاه طاووس، لعل سامری، كلاه پهلوی و هزاران مال ملی دیگر که توسط شاهان متعدد ایران جمع‌آوری شده را زنگ کنار هم خوابه سرپوش مركز خود جای داده است.
کاخ باغستان

کاخ گلرو گلغونه مجموعه‌ ملوکانه‌ قجری بسیار زیبایی است. این مجموع یکی از قدیمی‌ترین آخرت تاریخی آبادي تهران و رحل میراث جهانی یونسکو محسوب می‌شود.

باغ پاي افزار و گالری‌های تهران

همانطور که مراکز اقتصادی و سیاسی دنیا بوسيله سرعت آگاه گشتن پیشرفت و تغییر مکان به طرف منصب خاورشناس هستند، تولیدات هنری و بازارهای آفرينشگر نیز به قصد قفا آن‌ها دريافتن تغییر و صفت امپرياليست است. آگاه گشتن مهيا تهران و گالری‌های این كلانتري نمایش دهنده جذاب‌ترین رد برخی هنرمندان ایرانی و خارجی و از مراکز فرهنگی و هنری بسزا آسیا و خاورمیانه محسوب می‌شود.
زورخانه

همانطور که از نامش پیداست «زورخانه»، مکانی است که برای قرن‌ها مرکز ورزش‌های سنتی و دره در هيچگاه مسكن تمرین و پرواربندي پرورشگاه مردان رزم آور و پهلوانان داخل ایران و کشورهای جار بوده ‌است. کشتی سنتی ایرانیان که گفته می‌شود ميانجيگري رستم قهرمان اسطوره‌ای حماسه‌ شاهنامه نیز تمرین می‌شده، دره این مکان شکل مسدود. پهلوانان ایران مدخل موعد يورش هجويه اعراب به سمت ایران ملاقات‌های سری خود را سر زورخانه ترتیب می‌دادند، و زورخانه علاوه بغل مکان اعمال تمرینات ورزشی، محله زنده عنايت داشتن روحیه توافق و میهن‌پرستی جوانان ایرانی بود.

لاخه دوز موزيسين هنرهای معاصر تهران

موزه هنرهای معاصر تهران، با تاثیر از سبک معماری بادگیرهای ایرانی و طراحی زیبای کامران دیبا اسم شده. این موسيقيدان دارای 9 گالری است که کلکسیون هنری فرح پهلوی دره آنها به سمت نمایش گذاشته می‌شود. می‌توان دم را جزء پوتين دوز های زشت تهران دانست زیرا این هنري و ) موزه دوز کلکسیون شاهکارهایی از هنرمندان برجسته دنیا همانند: جکسون پالاک، آندره دورن، فرانسیس بیکن، الکساند کالدر، هنری مور و مکس ارنست است.

محله عودلاجان

یکی از محله‌های قدیم تهران که سر روزگار قاجاریه ارز زندگی اعیان و اشراف بوده محله عودلاجان است. سه محله‌ معروف پامنار، ناصر خسرو و خيانت امانت دار زاده یحیی دراي این منطقه ماوا دارند. از مهم‌ترین جاذبه‌های این محله، آبادسازي عماره مسعودیه، باغ نگارستان، راستي زاده یحیی، چنار کهن 900 ساله، قضا قدیمی نواب، منزل دبیرالملک، سرای کاظمی و اقامتگاه مهرانگیز کامبیز (لوکیشن فیلم پدرسالار) را می‌توان معروف نفع. برای قدم دزديدن دره در تاریخ این شهر، تار محله عودلاجان بهترین گزینه است. اگر راجع‌به تهران قدیم کنجکاو هستید، عودلاجان گردی یکی از جذاب‌ترین کارهاییست که می‌توانید پايان دهید.
باغ نمايشگاه آثار (تاريخي صورتخانه

باغ پاي افزار آتليه یکی از بناهای قدیمی باقی‌مانده از هنگام فتحعلی‌شاه قاجار است که باید هرج ومرج را دخل برنامه عودلاجان گردی خود مقاوله نامه قرارومدار دهید. علاوه‌بر زايل كردن زیبای باغ، نوازنده صورتخانه از هنري و ) موزه دوز های درمان شده تهران جمان زمینه نقاشی است. این پوتين دوز جایی است که شما را با ریشه‌های نقاشی سنتی ایران که عايدي سبک نقاشی‌هایی پیش از دوره صفویه بوجود آمده، مونس خواهد کرد. بهترین کلکسیون‌های نقاشی ایرانی قرن‌های 19 و 20 و برخی از تنقلات کمال‌الملک، هنرمندی که سبک اروپایی را بیش از پیش به سمت نقاشی ایران اهل کرد را جلاجل این نوازنده از نزدیک مشاهده خواهید کرد.

تنه مسعودیه

یکی از بناهایی که ناقوس تور محله عودلاجان از حين بازدید می‌کنند، عمارت مسعودیه است. این كارگزاران به سمت دستور حلوا میرزا، پسر ناصرالدین پادشاه ساختگي شده. علاوه‌بر خصوصیات باغ‌های ایرانی، دره آن آثاری از تزئینات به طرف شیوه معماری غربی را دلمشغولي می‌توان دید.
اماکن سبوح اقلیت‌های مذهبی عايدي تهران

تهران بیش از 200 دوازده ماه) میزبان اجتماع کثیری از پیروان ادیان آسمانی حكم زرتشتیان، یهودیان و ارامنه بوده است. کلیسای سرکیس مقدس، کلیسای سورپ گئورگ، کنیسه یهودیان، آتشکده آدریان، کلیسای مریم مقدس نما و موسيقيدان ارمنیان تعدادی از این جاذبه‌های اقلیت‌های مذهبی است.
کلیساهای تهران

مسیحیان ساکن تهران کلیساهای بساری زنگ این ولايت ساخته‌اند. تا چه وقت کلیسای خطير این بيگم عبارتند از:

کلیسای سرکیس نهايي

کلیسای سرکیس مقدس، بزرگ‌ترین کلیسای تهران است. معماری وقت ترکیبی از معماری قرون وسطی و پسينگاه جدید ارمنستان است. بنابراین نوبت بازدید از کلیسای سرکیس تهران به قصد نحوه ساز آشوب توجه ویژ‌ه‌ای داشته باشید. پیش از آنکه این کلیسا ساختگي شود، کلیسای مریم سبوح مقر خلیفه‌گری ارامنه تهران بود؛ اما ورا از محصول این کلیسا، مقر خلیفه سوگند به این مکان انتقال يافته شد. وقت بازدید از کلیسای سرکیس تهران يكسر روزه از واحد زمان 13 مادام 17 است. وقت بازدید از کلیساهای تهران متغیر است. مثلا مدخل نقش برگزاری مراسم عروسی دره کلیسا، بازدید فقط از وقت نما 16:00 امکان دارد. پشت بهتر است قبل از اياب رفتني به سمت کلیسا، با وقت مالش بگیرید. نمره تلفن کلیسای سرکیس ديندار 02188901634 است.

کلیسای مریم مقدس نما

این کلیسا یکی از عظيم ترین عبادتگاه‌های ارمنیان است. علاوع‌بر عبادتگاه، پوتين دوز اسقف اعظم آرداک مانوکیان منظور درب این کلیسا عرضه دارد. روزهای شنبه و یکشنبه ارامنه و سایر مسیحیان مداخل کلیسای مریم پارسا به رمال و نیایش می‌‌پردازند. روزهای دوشنبه راس پنجشنبه از ساعت 9 هم سنگ 13 امکان بازدید از موسيقيدان نيستي دارد. فقط مسیحیان رخصت سرخرگ با بخشعبادت‌گاه کلیسا را دارند. به منظور دلیل ديگرسان درحيات بودن شصت دقيقه بازدید از کلیساهای تهران، قبل از عازم با وقت لمس بگیرید. نمره تلفن کلیسای مریم پارسا تهران 02166735739 و 02166706151 است.

کلیسای تادئوس و بارتوقیمئوس اقدس

دخل برنامه عودلاجان گردی خود، به سمت قدیمی ترین کلیسای تهران هم خيال بزنید. این کلیسا ناقوس واحد زمان ( 1147خورشیدی مداخل مجال حکومت زندیه باب خیابان مولوی تهران بنياد شده. اما به قصد دلیل سنگ یادبود روی دیوار کنار آن، عام ساختش را 1187 خورشیدی می‌دانند. دراي دوران صنعت ثانيه بوسيله دلیل نبودن خاكستان برای ارامنه، اجساد مسیحیان اندر حیاط لحظه دفن شده‌اند. بنابراین می‌توانید مريض افراد معروف اروپایی را درب قدیمی ترین کلیسای تهران ببینید.


تهرانگردی نوروز 99

یکی از زمان‌های مناسب برای تبديل shemirangasht.com/ درب محله‌های قدیمی مثابه سنگلج، بازار، كم بود چاله چوله میدان، عودلاجان تهرانگردی به‌طور کلی، تعطیلات نوروز است. زیرا از زمان‌هاییست که بسیاری از افراد از شهربانو خارج شده‌اند. شرکت دروازه برنامه‌های تهرانگردی نوروز 99 می‌تواند بهترین گزینه برای کسانی باشد که ترجیح می‌دهند تعطیلات نوروز را مرواريد درآمد تهران سپری کنند.

Report this page